Krasnodar ubedljiv, Spartak se okliznuo na startu

Izvor: Sportske.net, 09.Avg.2020, 22:15

Samo što se završila, a već je počela Premijer liga Rusije.

Već je odigrano pet utakmica Premijer lige Rusije za novu sezonu, od toga danas tri.

Krasnodar je zabeležio prvu pobedu i to ubedljivu od 3:0 na gostovanju ekipi Ufe.

Sve golove na ovoj utakmici smo videli u drugom poluvremenu, gosti su možda zaslužili i ranije da dođu do prednosti, ali se to nije desilo. Kabelja sa dva gola junak, treći gol je postigao Berg.

Spajić je povređen >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << i zbog toga ga nije bilo u protokolu.

Spartak iz Moskve je morao bolje, poveli su sa 2:0 već nakon 10 minuta, ali nisu uzeli sva tri boda. Soči je uzeo bod na gostovanju u Moskvi.

Sobolev i Larson su doveli Spartak u prednost, a onda je Poloz iz penala smanjio rezultat još u 15. minutu.

Takođe iz penala Noboa pogađa u 90. minutu i donosi bod Sočiju za koji je Ivan Miladinović odigrao svih 90 minuta.

U duelu Arsenala iz Tule i Ahmata Groznog nije bilo golova. Čaušić danas bez šanse da igra za Arsenal, a za Ahmat je Bogosavac odigrao svih 90 minuta.