Izvor: Vostok.rs, 17.Jul.2014, 12:38 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Katastrofa u metrou: 217 povređenih, 56 u teškom stanju
17.07.2014. -
Lekarsku pomoć u moskovskim bolnicama je tražilo ukupno 217 povređenih u katastrofi u metrou. Takvo je stanje u sredu ujutro, rekao je izvor u službama hitne medicinske pomoći. Dvadeset dve osobe su poginule.
U bolnicama sada ima 150 ljudi, ostali povređeni su na kućnom lečenju. Stanje 56 pacijenata je teško ili krajnje teško.
Nesreća se dogodila u podzemnoj železnici Moskve u utorak ujutro. Tri vagona su sletela s šina. Istražuju se uzroci tragedije.
Izvor: Glas Rusije, foto: RIA Novosti/Evgeny Biyatov
Pogledaj vesti o: Moskva
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vostok.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vostok.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.




















