Šta će Dinkić danas potpisati u Abu Dabiju

Izvor: Mondo, 13.Jan.2013, 10:38   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Šta će Dinkić danas potpisati u Abu Dabiju

Ministar finansija i privrede Mlađan Dinkić boravi danas u Abu Dabiju gde će potpisati više predugovora o ulaganju Ujedinjenih Arapskih Emirata u Srbiju.

Dinkić će potpisati sa predstavnicima kompanije "Al Dahra" predugovor o zajedničkom investicionom ulaganju Srbije i Ujedinjenih Arapskih Emirata (UAE) u oblasti poljoprivrede.

Dinkić će se u Abu Dabiju sastati i sa predstavnicima Razvojnog fonda Abu Dabija (Abu Dhabi Development Found) sa kojima će razgovarati >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << o investicijama u sisteme za navodnjavanje za poljoprivrednike u celoj Srbiji.

Tokom posete predviđen je sastanak Dinkića sa predstavnicima kompanije "Mubadala" na temu investicija u oblasti visokih tehnologija.

Ministar Dinkić će se sastati sa ministrom spoljnih poslova Ujedinjenih Arapskih emirata Abdulahom bin Zajedom al Nahjanom.

Vlada Srbije ovlastila je juče Dinkića da potpiše Ugovor sa predstavnicima Vlade Ujedinjenih Arapskih Emirata o izbegavanju dvostrukog oporezivanja u odnosu na poreze na dohodak.

(Tanjug/Ilustracija: Guliver/Getty Images)
Pogledaj vesti o: Mlađan Dinkić

Nastavak na Mondo...






Povezane vesti

Dinkić potpisao predugovor o investicijama sa Emiratima

Izvor: Studio B, 13.Jan.2013

Ministar finansija i privrede Mlađan Dinkić, u ime Vlade Srbije, potpisao je u Abu Dabiju sa kompanijom Al Dahra predugovor o investicijama u poljoprivredi između Republike Srbije i Ujedinjenih Arapskih Emirata, saopštilo je Ministarstvo finansija...Predugovorom je predviđeno da njihova vodeća...

Nastavak na Studio B...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.