Izvor: S media, 18.Okt.2011, 14:57 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Dodikov zamenik na severu Kosova
Zamenik predsednika Republike Srpske Emil Vlajki danas sa predstavnicima Međunarodne zajednice na Kosovu. Po dolasku na sever KiM, Vlajki obišao Srbe na nekoliko postavljenih barikada.
Zamenik predsednika Republike Srpske Emil Vlajki sastaće se danas sa predstavnicima Međunarodne zajednice kako bi pokušali zajedno da nađu rešenje za trenutnu situaciju na severu Kosova.
Kosovo: Kfor >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << se povukao, barikade ostaju!
Kfor: Testirali smo slobodu kretanja
Ivanović: Na svaku razbijenu barikadu pravimo novu!
Prema njegovim rečima, duh srpskog naroda da ostane i opstane ovde trebalo bi da zadivi čitav svet.
"Meni je jako čudno da čitav svet gleda otimanje jedne teritorije, a da jednostavno da ne reaguje na to, da sve to prezentuje kao neku humanu akciju. To je teška hipokrizija koja se, na žalost, zbog oportunizma mnogih na ovim prostorima može sprovesti. Ali vi ste ovde da to zaustavite", kazao je Vlajki novinarima u Kosovskoj Mitrovici.
Vlajki je danas obišao Srbe na nekoliko postavljenih barikada na severu Kosova.
(radiokim.net)
Pogledaj vesti o: Milorad Dodik














