Milo: Žele mi sudbinu Gadafija

Izvor: Vesti-online.com, 11.Dec.2011, 23:16   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Milo: "Žele mi sudbinu Gadafija"

Lider Demokratske partije socijalista (DPS) Milo Đukanović optužio je nevladine organizacije, opoziciju i pojedine medije da od njega prave metu, pokušavajući da ga satanizuju i predstave kao glavnog krivca za sve što je u Crnoj Gori loše, piše podgorički “Dan”

Đukanović je rekao da je "zlatno završiti kao (bivši hrvatski premijer Ivo) Sanader, pri tome što pojedinci u Crnoj Gori žele >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << da doživim sudbinu (libijskog vođe Moamera el) Gadafija".

"Pogledajte samo dnevne novine 'Dan' ili 'Vijesti', i šta sve opozicija govori o meni i kakve uvrede i kvalifkacije oni meni upućuju. Ne mislim da sam preterao, posebno ne da sam bio preoštar u odnosu na one koji saopštavaju neke najgnusnije optužbe na moj račun", kazao je Đukanović na konferenciji za novinare na Cetinju.

On je posle sednice Saveta DPS-a novinarima priznao da su njegove izjave oštre, ali da su zasnovane na činjenicama, kao i da će ih ublažiti ukoliko prestanu oni koji saopštavaju "gnusne optužbe" na njegov račun.

Đukanović je kazao da DPS nije promenio stav po pitanju crkve, i smatra da Mitropolija crnogorsko-primorska treba da se odvoji od Srpske pravoslavne crkve.

"Vreme će pokazati da smo bili u pravu, a da su oni koji su nas kritikovali bili vođeni sitnim političkim interesima", naveo je on.
Pogledaj vesti o: Libija,   Gadafi,   Moamer Gadafi

Nastavak na Vesti-online.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.