Zdravstveno stanje Milana Beka u bitnom poboljšanju

Izvor: Studio B, 16.Nov.2014, 11:25   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Zdravstveno stanje Milana Beka u bitnom poboljšanju

Zdravsteno stanje biznismena Milana Beka, koji je u petak ranjen iz vatrenog oružja, danas je "u bitnom poboljšanju" u odnosu na subotu, saopštio je Klinički centar Srbije.

"Danas je stanje pacijenta u bitnom poboljšanju u odnosu na prethodni dan. Nastavlja se sa intenzivnom terapijom", navedeno je u saopštenju Kliničkog centra.

Nepoznati napadač pucao je na Beka u petak između 17.00 i 17.30 ispred >> Pročitaj celu vest na sajtu Studio B << njegove kuće u beogradskom naselju Senjak.

Beko je potom operisan u Urgentnom centru Kliničkog centra Srbije.

Ministar unutrašnjih poslova Nebojša Stefanović rekao je juče da su, po dosadašnjim saznanjima, u napadu na Beka učestvovale dve osobe, koje najverovatnije nisu profesionalci.

Nastavak na Studio B...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Studio B. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Studio B. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.