Vilšer na terenu početkom februara

Izvor: Blic, 17.Jan.2012, 22:40   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Vilšer na terenu početkom februara

Arsenal bi mogao da dobije veliko pojačanje početkom februara kada će se na teren najverovatnije vratiti povređeni supertalentovani vezista Džek Vilšer.

Mladi fudbaler je odsustvovao gotovo celi jesenji deo sezone, što se i osetilo u timu Arsenala.

Vilšer je bio na posebnom rehabilitacionom program i u poslednje vreme je pojačao treninge kako bi se što pre vratio na teren. Medicinski tim Arsenala postavio je utakmicu protiv Blekburna za njegov povratak, koja >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << je na programu 4. februara.

To nisu jedine dobre vesti za Arsena Vengera pošto će u timu protiv Mančester junajteda najverovatnije biti i Bakari Sanja i Tomas Vermalen.

Povezane vesti: Vilšer četiri do pet meseci van terena Vilšer pauzira dva do tri meseca Vilšer u utorak saznaje ozbiljnost povrede članka

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.