Izvor: Vesti-online.com, 19.Dec.2011, 11:01 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Vidić na meti L.A. Galaksija
Srpski fudbaler i kapiten Mančester junajteda Nemanja Vidić nalazi se na meti američkog prvaka Los Anđeles Galaksija, prenose britanski mediji.
Vidić je velika želja američkog milijardera Filipa Anšuca, u čijem je vlasništvu poznati klub, za koji nastupaju veterani poput Robija Kina i Brazilca Žuninja. Do nedavno je bio tu i Dejvid Bekam, kome je istekao ugovor.
Inače, mediji na Ostrvu >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << su na krajnje slikovit način oslikali novogodišnje želje predsednika Galaksija Filipa Anšuca, koji je pored jelke stavio četiri tradicionalne crvene čarape, u kojima se nalazilo po jedno pojačanje, a pokrivene su pozicije iz sve četiri linije.
Milijarder je krenuo od golmana, a želi ni manje ni više nego čuvara mreže Real Madrida Ikera Kasiljasa. Za odbranu je poželeo Vidića, u sredini terena mu je želja Garet Beri iz Mančester sitija, dok na poziciji napadača želi Marka Borijela, koji ima sve manje prilika za igru u Romi.
Lako može da se dogodi da Galaksi pazari Vidića, s obzirom na to da Ostrvom uveliko kruži priča da je Aleks Ferguson rešio da renovira tim Junajteda.
Nastavak na Vesti-online.com...





