Vidić: Želim da budem isti igrač kao pre povrede

Izvor: Blic, 06.Avg.2012, 18:13   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Vidić: Želim da budem isti igrač kao pre povrede

Fudbaler Mančester junajteda Nemanja Vidić kazao je da se nada da je prevazišao povredu kolena i da mu predstoje bolji dani, preneli su danas engleski mediji.

"Bilo je frustrirajuće, ali znao sam da ću morati da odsustvujem. Sada kada sam se vratio na teren, želim da budem isti igrač koji sam bio pre povrede", rekao je Vidić koji je posle osam meseci pauze juče igrao 60 minuta u prijateljskom meču >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << sa norveškom Valerengom.

"Bilo mi je teško, ali to je deo fudbalske karijere i svakog sportiste. Uvek postoji rizik od povrede... Nadam se da je ona za mene sada prošlost i da mi predstoje bolji dani", dodao je 30-godišnji odbrambeni fudbaler.

Nova sezona engleske Premijer lige počeće 18. avgusta, a Mančester junajted će u 1. kolu, dva dana kasnije, igrati u Liverpulu protiv Evertona.

Taj trofejni klub prethodno će igrati još dve prijateljske utakmice, prvo 8. avgusta sa Barselonom, a potom tri dana kasnije sa Hanoverom.

Povezane vesti: Vidić: Osećam se dobro, potrebni su nam dueli sa rivalima kao što je Barsa Vidić počeo da trenira punim intenzitetom, prvi put od decembra Vidić: Najgore je iza mene, ponovo mogu da trčim Vidić u idealnom timu Premijer lige svih vremena! Vidić na terenu tek u avgustu

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.