Izvor: B92, 18.Jan.2016, 12:05 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Van Gal: Junajted je u trci za titulu
Menadžer Mančester Junajteda Luj van Gal tvrdi da je njegov tim i dalje u trci za titulu u Premijer ligi.
"Crveni đavoli" su u nedelju savladali najvećeg rivala Liverpul na Enfildu golom Vejna Runija i smanjuli zaostatak za liderim Arsenalom i Lesterom na sedam bodova.
"Imamo još mnogo utakmica do kraja, neće biti lako ali smo pokazali koliko možemo. Ovo je bila veoma važna pobeda jer su rivali >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << izgubili bodove. Razlika je sedam bodova, možemo to da stignemo", rekao je Van Gal.
Od početka sezona javnost, ali i mnoge bivše zvezda Junajteda, među kojima i Pol Skols, kritikuju velikana sa Old Traforda zbog "negativnog fudbala".
"Dobro smo počeli godinu, zabeležili mnogo pobeda koje su dale krila navijačima i igračima, i svima koji prate Junajted", istakao je Van Gal.












