Srbin nastavlja da trese mreže: Runi - Mitrović 1:1 (VIDEO)

Izvor: Večernje novosti, 22.Feb.2020, 01:21   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Derbi i Fulam su remizirali 1:1. Strelac za goste bio je Aleksandar Mitrović, dok je za domaćina pogodio Vejn Runi bivši kapiten Mančester junajteda Srpski reprentativac Aleksandar Mitrović je nezaustavljiv. Mitrović je ponovo bio strelac za Fulam. Srbin je dao gol protiv Derbija u 71. minutu za 1:1. Kamara je centrirao, a Mitrović uhvatio volej i, naravno, pogodio metu, što je na kraju i bio konačan rezultat.Posle prvih 45 minuta na semaforu je stajalo 0:0, >> Pročitaj celu vest na sajtu Večernje novosti << ali je prvi gol viđen već na samom startu drugog poluvremena. Nakon što je Veghorn oboren u kaznenom prostoru rivala, trener-igrač Derbija Vejn Runi stavio je loptu na belu tačku. Namestila se legenda Mančester junajteda, a onda hladnokrivno, popularnom "panenkom", matirala golmana gostiju.A onda je Mitrović postigao gol za konačnih 1:1. Srbin je sjajan niz od pet uzastopnih mečeva u kojima je tresao mreže posle oporavka od povrede prekinuo u prošlom kolu u neočekivanom porazu Fulama od Barnslija (0:3), ali večeras je nastavio neverovatnu seriju.
Pogledaj vesti o: Manchester United

Nastavak na Večernje novosti...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Večernje novosti. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Večernje novosti. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.