Park se definitivno oprostio od Južne Koreje

Izvor: S media, 29.Jan.2011, 00:24   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Park se definitivno oprostio od Južne Koreje

Krilni fudbaler Mančester Junajteda, Đi-Sung Park, odlučio je da završi reprezentativnu karijeru.

Park je na utakmici protiv Japana, na šampionatu Azije koji se trenutno održava u Kataru, odigrao 100. meč za nacionalni tim Južne Koreje, ali na ga na današnjoj utakmici za treće mesto nije bilo u timu.

Azijski kup: Južnoj Koreji treće mesto

Parkovo zbogom posle Azijskog kupa

Premijer: Parkov rafal po "tobdžijama" (VIDEO i FOTO) >> Pročitaj celu vest na sajtu S media <<

Čikarito izbacuje Runija iz tima?!

Premijer: Berbatov čuva Junajted (VIDEO)

Južna Koreja je protiv Uzbekistana stigla do trećeg mesta pobedivši rezultatom 3:2, iako je već posle 39 minuta vodila 3:0 i činilo se da će pregaziti protivnika.

- Mogu da potvrdim da su Đi-Sung Park i Jong-Pjo Li završili reprezentativne karijere. Njih dvojica su uradili izuzetno puno za južnokorejski fudbal i mogu da kažem da sam uživao radeći sa njima - izjavio je selektor Kvang-Rae Čo.

Nastavak na S media...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.