Novi kiks Junajteda – Sautempton odneo bod sa Old Traforda

Izvor: B92, 12.Feb.2022, 16:26

Novi kiks Junajteda – Sautempton odneo bod sa "Old Traforda"

Fudbaleri Mančester junajteda i Sautemptona odigrali su 1:1 (1:0), u meču 25. kola Premijer lige.

Još jedan kiks Junajteda viđen je u prvom meču 25. kola Premijer lige.

Ponovo su "prosuli" bodove na meču gde su bili favoriti.

Gledali smo sjajnih prvih 20 minuta na "Old Trafordu".

Kristijano Ronaldo je dobio dobru loptu u prostor u sedmom minutu, zaobišao golmana Forstera, >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << ali veoma slabo poslao levom nogom loptu u prazan gol i to je uspeo da stigne defanzivac Sautemptona.

Sančo je kasnije odlučio da u kontri 3 na 1 pokuša solo da reši akciju i nije uspeo, ali je postigao gol u 21. minutu posle dobre akcije i asistencije Rašforda. Zatresao je mrežu sa nekoliko metara.

Do kraja prvog poluvremena je Sautempton imao dve dobre prilike, a posebno se istakao De Hea u 43. minutu, kada je odbranio udarac Armstronga.

I onda na startu drugog poluvremena, isto kao i protiv Barnlija u prošlom kolu, Junajted prima gol.

Ispao je Luk Šo na levoj strani, nije napravio ofsajd zamku, a lopta dolazi do Čea Adamsa, koji u 47. minutu preciznim udarcem u donji desni ugao trese mrežu, pošto se lopta odbila i od stativu.

Imao je Sautempton još nekoliko dobrih prilika, Junajted je ponovo delovao bezdušno i nije mogao da se sastavi.

U 93. minutu je Megvajer gađao glavom iz peterca u donji desni ugao i to je fantastično odbranio Frejzer Forster.