Izvor: B92, 03.Dec.2016, 16:56 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Murinjo: Za napadače je bitno da postižu golove
Menadžer Mančester Junajteda Žoze Murinjo izjavio je da je zadovoljan igrom Antonija Marsijala koji je postigao dva pogotka protiv Vest Hema u Liga kupu.
Francuski reprezentativac bio je strelac dva gola u pobedi ’Crvenih đavola’ nad ’Čelićarima’ (4:1), a prethodno mu je trebalo 13 mečeva u svim takmičenjima za isti takav učinka.
Marsijal od početka sezone nije bio u planovima portugalkog stručnjaka, a posle povrede uglavnom je bio na klupi, >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << ali je Murinjo primetio njegov napredak.
'Da budem iskren, Marsijal radi mnogo jače nego ranije. Kada igrač postiže golove, onda mu se vrati i sreća na lice. Za napadače je važno da igraju dobro, ali ako ne postižu golove, onda neće biti srećni'', rekao je Murinjo.
Ekipa Mančester Junajteda gostuje u nedelju od 17 časova Evertonu, a očekuje se da Marsijal bude starter na ovom meču.






