Izvor: Blic, 16.Feb.2011, 11:35 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Krouli Taun: Premije za Mančester Junajted - 150 funti!
Mančester junajted i Krouli Taun sastaće se u petom kolu FA kupa, a čelnici petoligaša odlučili su da ne menjaju premije za duel sa gigantom sa Old Traforda i iznosiće 150 funti!
To je igračima člana Konferencije standardni bonus za pobedu, a on se neće menjati ni u slučaju njihovog neverovatnog podviga iako to ne bi predstavljalo problem bogatim vlasnicima zbog čega Krouli mnogi nazivaju "konferencijski Mančester siti".
"Neće biti dodatnog finansijskog >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << podstreka za duel sa Junajtedom. To bi bilo protivno pravilima FA, a iskreno, niko ni ne razmišlja o parama. Svima je u glavi prilika da izađu na Old Traford i pokažu koliko vrede", rekao je izvršni direktor Kroulija Alan Vilijams.
Krouli Taun će zaraditi milion funti od svog gostovanja na "Teatru snova".
Povezane vesti: Junajted u FA kupu protiv “konferencijskog Mančester sitija”




















