Izvor: B92, 20.Mar.2018, 21:52 (ažurirano 02.Apr.2020.)
"Dolazi Sančes, ne smeš da ga prebiješ"
Fudbaler Mančester junajteda Markos Roho opisuje koliko je doskorašnji napadač Arsenala Aleksis Sančes bio omražen među "Crvenim đavolima".
Netrpeljivost koju je Argentinac gajio prema Čileancu je išla do granice fizičkog obračuna, ali je sada sve u redu i njih dvojica su prijatelji.
"Aleksis je sjajan fudbaler, ali se nismo voleli na terenu. Svaki put kad igramo jedan protiv drugog, >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << nebitno da li su klubovi ili reprezentacije, uvek sam ga dobro izudarao, a i on mene. Čak sam ga i vređao", rekao je Roho.
Prva reakcija kada je saznao da Sančes dolazi u Junajted bila je vrlo burna, ali je strasti smirio menadžer Mančestera Žoze Murinjo.
"Kad sam saznao da dolazi u Mančester, bio sam šokiran, 'ne je**te, pa on sad dolazi ovde'. Murinjo mi je tada rekao da će dovesti Sančesa, ali da ne smem da ga prebijem na treningu. Tako smo se svi nasmejali, ali sada smo dobri drugovi", dodao je Argentinac.






