Izvor: Blic, 12.Jul.2011, 18:55 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Bobi Čarlton: Junajted nikada neće prodati ime Old Traforda
Legenda Mančester junajteda ser Bobi Čarlton kaže da klub nikada sebi ne bi dozvolio ono što su uradili Arsenal i Mančester siti - da proda sponzorima ime stadiona.
Stadion "građana" će u narednih deset godina nositi ime sponzora "Itihada", a u kasu prebogatih šeika sliće se, kada se saberu svi detalji ugovora, skoro pola milijarde evra. Arsenalov Hajberije je srušen, a klub igra na "Emiratima", a >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << očekuje se da će i Liverpul posle Enfilda preći na stadion na Stenli parku koji će nositi sponzosko ime.
"Ne, to se nama nikada neće desiti. Ne znam za Siti i Liverpul, to je njihova stvar. I klubovi iz nižih liga to urade kada im nedostaje novac. Međutim, veliki klubovi zarađuju mnogo novca i zato bi trebalo razmisliti o svemu tome. Želim im sreću, ali mislim da mi nikada nećemo prodati ime Old Traforda. To ime je veoma važno", rekao je Čarlton.









