Izvor: Blic, 21.Jul.2014, 15:53 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Tores se vraća u Atletiko, Čelsiju 16 miliona evra
Fudbaler Čelsija Fernando Tores mogao bi da se vrati u madridski Atletiko za 16 miliona evra, prenosi Eurosport.
Kako se navodi, čelnici vicešampiona Evrope nalaze se u Londonu gde pregovaraju oko povratka Toresa u matični klub.
Menadžer londonskog kluba Žoze Murinjo već je doveo tri igrača koji su prošle sezone u dresu Atletika osvojili titulu u Primeri i igrali >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << finale Lige šampiona - Dijega Koštu, Felipea Luisa i Tiba Kurtou.
U transfer španskog napadača neće biti uključen Brazilac Miranda, za kojeg je Čelsi takođe pokazao interesovanje.
Tores je ponikao u Atletiku, a za prvi tim je od 2001. do 2007. godine odigrao 244 utakmice i postigao 91 gol.
Kada je odlazio, navijači "jorgandžija" održali su proteste protiv uprave koja ga je prodala, ali on u pioslednje tri i po sezone nije ni približno igrao kao što je to činio u dresu madridskog kluba: u Liverpulu je na 142 meča imao još bolji prosek nego u Španiji, jer je na 142 meča 81 put bio strelac, dok je u Čelsiju na 172 utakmice dao gol samo u 45 navrata.
Najčitanije SADA:
Pogledaj vesti o: Liga Šampiona
Tores u Atletiku za 16 miliona evra
Izvor: Nezavisne Novine, 21.Jul.2014
LONDON - Fudbaler Čelsija Fernando Tores mogao bi da se vrati u madridski Atletiko za 16 miliona evra, prenosi danas Eurosport.









