Izvor: B92, 11.Apr.2021, 22:30

Rat Solskjera i Murinja oko Sona i "večere"

Rat Solskjera i Murinja oko Sona i večere

Ole Gunar Solskjer i Žoze Murinjo imali su verbalni sukob po završetku meča na stadionu u Londonu.
Junajted je kao gost pobedio Totenhem sa 3:1, a varnica je izbila zbog poništenog gola Edinsona Kavanija u 30. minutu.
Urugvajcu je poništen gol jer je prethodno konktakt Mektominija i Sona okarakteriran kao faul veziste Junajteda, ali tek posle gledanja VAR snimka.
To je razljutilo Solskjera.
"Utakmica je bila u našim rukama, bio je to savršeno čist gol. Nije trebalo da budemo nasankani. Ako moram da kažem, da je moj sin ostao tako tri minuta da se valja po terenu i da mu je trebalo desetak kolega da mu pomognu, ne bi dobio...