Izvor: RTS, 16.Maj.2021, 15:16

Palas "okrenuo" Vilu, Totenhem siguran protiv "vukova"

Fudbaleri Kristal Palasa savladali su Aston Vilu sa 3:2 u utakmici 36. kola Premijer lige.
Mekgin je doneo gostima prednost u 17. minutu meča, a izjednačio je Kristijan Benteke u 32.
Ipak, četiri minuta kasnije pogodio je El Gazi, pa je Vila na odmor otišla sa prednošću - 2:1.
Domaći su u nastavku sve jače pritiskali, što im se isplatilo u poslednjoj trećini utakmice.
Prvo su izjednačili preko Zahe u 75. minutu, a pobedu je doneo Mičel u 84.
U drugom današnjem meču, Totenhem je savladao Vulvse sa 2:0.
Hari Kejn je zatresao mrežu u poslednjim momentima prvog dela igre, a pobedu je potvrdio Hojbjerg u 62. minutu.