Izvor: Telegraf.rs, 10.Okt.2014, 13:50 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Na Marakani demantovali da Terzić prodaje igrače Zahaviju!
Kako Telegraf saznaje iz izvora bliskih klubu, gensek crveno-belih otputovao je u London kako bi prisustvovao ''Konferenciji o liderstvu u sportu''
Vest da je generalni sekretar Crvene zvezde Zvezdan Terzić otputovao u London, kako bi pregovarao sa Pinijem Zahavijem oko transfera fudbalera sa Marakane, nije dobro odjeknuo kod zvezdaške javnosti koja se ponadala da će novo rukovodstvo stati na kraj takvoj transfer >> Pročitaj celu vest na sajtu Telegraf.rs << politici.
Međutim, kako Telegraf nezvanično saznaje iz izvora bliskih klubu, Terzić je u London otputovao kako bi prisustvovao ”Konferenciji o liderstvu u sportu”, a ne da bi se sastao sa poznatim menadžerom i ponudio mu Jovića, Grujića, Rajkovića, Jovanovića ili Stojanovića.
Foto: crvenazvezdafk
- Cilj je da magacin napunimo dobrom robom a videćemo kad ćemo tu robu stavljati u izlog. Jedno je sigurno. Zvezdi se više neće dešavati da gubi desetine miliona eura na biserima fudbala – svojevremeno je izjavljivao Terzić po dolasku na Marakanu.
Podsetimo, crveno-beli su samo jednom do sada sarađivali sa Zahavijem i to u slučaju Nikole Maksimovića, dok su 2012. godine na meti Izraelca bili i Srđan Mijailović i Filip Mladenović. Kao i sada, i tada je Zvezda povezivana sa Zahavijem zbog teške finansijske situacije.
(M.M.)










