Lester ne posustaje, Vardi provocira; užasna povreda Gomeša

Izvor: RTS, 03.Nov.2019, 21:18   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Lestera savladali Kristal Palas u Londonu sa 2:0. Everton i Totenhem odigrali 1:1, a meč je obeležila užasna povreda Andrea Gomeša.
"Lisice" su se potrudile da ostanu u vrhu Premijer lige, pa su na neugodnom gostovanju u Londonu osvojile tri boda protiv Palasa.

Sojunču je doneo prednost gostima u 57. minutu, a konačan rezultat postavio je Vardi u 88. minutu, a potom >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << provocirao domaće navijače, pred kojima je proslavio gol.
Vardi je 10. golom u sezoni izbio na prvo mesto strelaca Premijer lige.
Lester je treći na tabeli sa 23 boda, samo dva manje od Mančester sitija.
Palas je deveti sa 15 bodova.
U drugom današnjem meču, Everton i Totenhem su podelili bodove, pošto su odigrali 1:1.
Dele Ali je u 63. minutu doneo prednost Totenhemu, na asistenciju Sona.
Meč je obeležila užasna povreda Portugalca Andrea Gomeša, koji je u 79. minutu polomio nogu.
Son je startovao, Gomeš je u padu naleteo na Orijea, i polomio nogu. Son je dobio direktan crveni karton, i u suzama napustio teren.

Meč je produžen za 12 minuta, a u sedmom minutu nadoknade Everton je stigao do izjednačenja.
Dinj je centrirao, Dženk Tosun odličan u skoku i glavom pogađa mrežu.
Totenhem je 11, sa 13 bodova, dok je Everton 17. sa 11.