Ešli Kol: Najavio sam momcima da će Azar da pocepa Premijer ligu

Izvor: Blic, 25.Avg.2012, 21:53   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ešli Kol: Najavio sam momcima da će Azar da "pocepa" Premijer ligu

Sjajni nastupi Belgijanca Edena Azara na startu nove sezone u Premijer ligi ostavili su mnoge da se pitaju da li je moguće da se neko tako dobro snašao na početku svoje karijere u engleskom fudbalu, ali ne i njegovog saigrača iz Čelsija Ešlija Kola.

Azar je u pobedi nad Njukaslom postigao svoj prvi takmičarski gol za londonske "plavce" i to iz jedanaesterca, a potom je pred sam kraj poluvremena petom asistirao Toresu sa konačnih 2:0. Bila je to njegova šesta asistencija >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << u trećem ovosezonskom meču.

"Kada sam igrao za Englesku protiv Belgije imao sam zadatak da baš njega čuvam. Momcima u klubu sam potom rekao da će on 'pocepati' Premijer ligu", rekao je Kol posle nove pobede Čelsija.
Pogledaj vesti o: London

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.