Izvor: Blic, 31.Okt.2011, 13:35 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Džordž Majkl i Džastin Timberlejk snimaju duet
Džastin Timberlejk iskoristio je svoj boravak u Londonu da ode na koncert Džordža Majkla u subotu uveče. Dve muzičke zvezde su iskoristile susret kako bi ugovorile saradnju.
Nastupu su prisustvovale i manekenske dive Naomi Kembel i Kejt Mos, koje su bile u prvim redovima i uživale u sjajnoj muzici.
Džordž je najavio Timberlejka veoma originalno, rečima:
- Večeras moram da budem najbolji. >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << Ipak je ovde večeras najveća muzička zvezda današnjice, Džastin Timberlejk.
Džastin je uživao u koncertu svog dragog kolege, a posle nastupa, Džordž je pozvao Timberlejka da mu se pridruži u bekstejdžu, kako bi razgovarali o duetu koji bi Majkl voleo da snimi sa mlađim kolegom.
Povezane vesti: „Jarboli“ večeras u klubu „Gan“ Pevač Maroon Five tuži "Fox" Džared Leto ulazi u Ginisovu knjigu rekorda Coldplay snimili duet s Rijanom





