Izvor: RTS, 09.Nov.2019, 16:55

Čelsi nastavio seriju i došao do druge pozicije u PL

Fudbaleri Čelsija nastavili su sa sjajnom formom u Premijer ligi i ostvarili šestu uzastopnu pobedu. "Plavci" su u utakmici 12. kola savladali Kristal Palas u londonskom derbiju, rezultatom 2:0.
Ekipa Frenka Lamparda je tako nastavila da se penje na tabeli Premijer lige, sada zauzima drugu poziciju sa 26 bodova, jednim više od Mančester sitija, ali uz utakmicu više.
Domaćin je na "Stamford Bridžu" bio dominantan od prvog do poslednjeg minuta, uputio čak 23 udarca naspram tri protivničke ekipe, ali je meč rešio tek u drugom poluvremenu.