Izvor: Nezavisne Novine, 29.Okt.2018, 20:59   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Asanž: Ekvador hoće da me izruči Americi

KITO - Osnivač "Vikiliksa" Džulijan Asanž rekao je danas da Ekvador želi da okonča njegov azil u Ambasadi te zemlje u Londonu i da ga izruči američkim vlastima.
Pogledaj vesti o: London

Nastavak na Nezavisne Novine...



Povezane vesti

Asanž: Ekvador hoće da me izruči Americi

Izvor: Blic, 30.Okt.2018, 00:26

Osnivač "Vikiliksa" DŽulijan Asanž rekao je danas da Ekvador želi da okonča njegov azil u Ambasadi te zemlje u Londonu i da ga izruči američkim vlastima.

Nastavak na Blic...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.