Izvor: RTS, 16.Maj.2018, 17:12 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Arteta favorit za klupu Arsenala
Nekadašnji fudbaler Arsenala Mikel Arteta prvi je favorit da od naredne sezone postane menadžer londonskog kluba, prenose engleski mediji.
Arteta, koji je u prethodne dve sezone bio pomoćnik Pepu Gvardioli u Mančester sitiju, došao je na čelo kolone kandidata koji pretenduju da zamene Arsena Vengera u Arsenalu, pored Luisa Enrikea, Patrika >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << Vijere i Leonarda Žardima.
Španac razmatra mogućnost da, ukoliko postane menadžer Arsenala, ponudi nekadašnjem saigraču Santiju Kazorli neku od funkcija, koja neće zahtevati često pojavljivanje u javnosti.
Kazorla, sadašnji vezista Arsenala je godinu i po dana van terena, na leto mu ističe ugovor sa klubom i sva je prilika da završi igračku karijeru.

















