Ronaldo najefikasniji u Evropi, ispred jedino Ali Daei

Izvor: OkRadio.rs, 11.Sep.2019, 14:24   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Portugalski as je u Litvaniji došao do 93. gola u 160 nastupa za selekciju svoje zemlje. Portugalski majstor Cristiano Ronaldo briljirao je u pobjedi evropskog nogometnog prvaka na gostovanju u Litvaviji od 5:1, postigavši čak četiri gola.    Ronaldo je postigao pogodak za 1:0 u sedmoj minuti iz kaznenog udarca, a potom u nastavku od 62. do 76. dodao još tri, stigavši tako do brojke od 93 gola u 160 nastupa u dresu reprezentacije Portugla.   Kako navodi Hina, Ronaldo je tako ušao u historiju kao prvi evropski igrač sa 90 i više golova u reprezentativnom dresu, a u svijetu je ispred njega samo Ali...

Nastavak na OkRadio.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta OkRadio.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta OkRadio.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.