Izvor: B92, 13.Avg.2019, 21:22

Tadić promašio penal pa realizovao dva! VIDEO

Kapiten Ajaksa Dušan Tadić je promašio jedan, a potom realizovao dva penala u revanš meču kvalifikacija za Ligu šampiona protiv PAOK.
Reprezentativac Srbije je u 31. minutu propustio priliku da zatrese mrežu gostujućeg tima.
Tadić je hteo da plasira loptu u desni deo gola golmana Aleksandrosa Pashalakisa, ali je grčki čuvar mreže prozreo njegovu nameru.
Novu šansu je srpski fudbaler dobio u 43. minutu, promenio je potpuno način izvođenja najstrože kazne i rutinski poslao loptu u levi deo gola solunskog tima.
Drugi gol na utakmici postigao je u 84. minutu, takođe iz jedanaesterca.