Izvor: RTS, 22.Avg.2018, 08:20 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Stanković posle remija u Beogradu: Srbi će igrati LŠ
Golman Salcburga Cican Stanković kaže da je bio uveren da će odluka o plasmanu u Ligu šampiona pasti u revanšu, kao i što je sigurno da će Srbi ući u elitno takmičenje.
Zvezda i Salcburg odigrali su u Beogradu bez golova u Beogradu u prvoj utakmici.
"Zvezda nije tipična balkanska ekipa, više je evropska, >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << imaju disciplinu. Imali su šanse iz prekida, iz igre im nismo mnogo dopustili... Znalo se da će odluka pasti u Salcburgu i pre ovog meča", rekao je Stanković novinarima posle utakmice.
Stanković, poreklom iz Bijeljine, dodaje da je optimista oko prolaza.
"Znam da u Austriji ima mnogo navijača Zvezde... Imam srpsko poreklo, to ne krijem. Neki Srbi će proći sigurno u LŠ, meni je ovo četvrti pokušaj, verujem da je vreme."
Stanković, deklarisani navijač Zvezde, ističe da žali što nije igrao pred 50.000 navijača na stadionu "Rajko Mitić".
Revanš je za osam dana u Austriji.





















