Izvor: S media, 17.Jul.2011, 20:22 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Škendija moli "Baliste" da ne diraju "Grobare"
Uprava Škendije otvoreno je zamolila svoje navijače, "Baliste", da ne prave incidente na revanš meču drugog kola kvalifikacija za Ligu šampiona protiv Partizana.
Partizan: "Grobari" hvala, ali nemojte u Skoplje! VIDEO
Trener Škendije: Omele nas uvrede sa tribina
UEFA kažnjava Škendiju zbog srednjeg prsta
Albanski mediji: Škendija igrala na stadionu Zvezde?! >> Pročitaj celu vest na sajtu S media <<
- Predsednik kluba moli sve koji dođu na stadion u Skoplju, da naprave dobru atmosferu, i da ne naprave incident koji bi mogao da bude fatalan po naš klub, kao i da se ne obračunavaju sa protivničkim navijačima - stoji između ostalog u saopštenju Škendije koje je upućeno makedonskim medijima.
Revanš meč između Škendije i Partizana igraće se u Skoplju zbog toga što stadion prvaka Makedonije u Tetovu ne zadovoljava standarde UEFA.
Iako crno-beli neće organizovano u Skoplje voditi svoje navijače, očekuje se da bi na meč moglo da dođe mnogo "Grobara" koji žive u glavnom gradu Makedonije.
A šta su "Balisti" poručili "Grobarima" uoči revanša u Skoplju pročitajte OVDE.
Pogledaj vesti o: Liga Šampiona, Večiti derbi, Zvezda - Partizan




