Izvor: B92, 23.Feb.2016, 14:58 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Rebrov: Nismo u najboljoj formi
Trener kijevskog Dinama Serhi Rebrov rekao je da nije siguran u kakvoj je formi njegova ekipa pred duel sa Mančester Sitijem u Ligi šampiona.
Rebrov je, međutim, dodao da veruje da će se njegovi pokazati u dobrom svetlu u prvoj utakmici osmine finala Lige šampiona.
„Mančester Siti je jedan od najbogatijih klubova na svetu, ali mi se za predstojeće utakmice pripremamo na uobičajen >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << način. Imali smo veoma dugu pauzu i ne mogu biti siguran da smo u najboljoj formi, ali imamo naš stil i nadam se da ćemo se pokazati u dobrom svetlu“, rekao je Rebrov.
Fudbaleri Dinama u sredu od 20.45 dočekuju Siti u prvoj utakmici osmine finala Lige šampiona.
Kijevski klub je prvi put u osmini finala Lige šampiona sezone 1999/2000. kada je napad tog kluba predvodio upravo Rebrov. Trener Dinama je imao reči hvale i za kolegu za klupe Sitija Manuela Pelegrinija.
„Uvek sam imao mnogo poštovanja za Manuela Pelegrinija. On radi ozbiljan posao, ozbiljan je profesionalac. Siguran sam da će naći prave reči da motiviše svoje igrače“, rekao je trener Dinama.













