Muntari na pozajmici u Sanderlendu

Izvor: Blic, 29.Jan.2011, 20:40   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Muntari na pozajmici u Sanderlendu

Fudbaler italijanskog Intera Suli Muntari igraće do kraja sezone na pozajmici u engleskom prvoligašu Sanderlendu.

"Suli je fantastično pojačanje za naš klub, takav igrač je uvek dobrodošao. Ima iskustvo igranja u Premijer ligi, pošto je svojevremeno nastupao za Portsmut. Ovo će mnogo značiti Sanderlendu u nastavku sezone", rekao je za klupski sajt trener Sanderlenda Stiv Brus.

Muntari ima 26 godina i igra na sredini terena, a prošle sezone je sa Interom osvojio >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << Ligu šampiona. U karijeri je još igrao i za Udineze. U Sanderlendu već igraju dvojica reprezentativaca Gane, Asamoa Gijan i Džon Mensah.

Ekipa Sanderlenda trenutno zauzima šesto mesto na tabeli prvenstva Engleske.

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.