Minimalac Jang Bojsa pred dolazak u Beograd

Izvor: B92, 01.Okt.2023, 06:48

Minimalac Jang Bojsa pred dolazak u Beograd

Fudbaleri Jang Bojsa slavili su na gostovanju kod Grashopersa (1:0), u meču devetog kola švajcarske Superlige.

Strelac jedinog pogotka za tim iz Berna bio je Sedrik iten u 17. minutu, na asistenciju Ulisesa Garsije.

Iten je na maestralan način petom, sa malo više od deset metara, pogodio mrežu domaćih.

Jang Bojs je pred meč sa Crvenom zvezdom u Beogradu u Ligi šampiona (sreda, 21.00 čas) napravio istu uvertiru kao srpski prvak, koji je sa 1:0 pobedio >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << niški Radnički.

Momci u žuto-crnim dresovima su lideri tamošnjeg prvenstva sa 17 bodova, jednim više od Ciriha, a dva od Lugana, Lucerna i Sent Galena, od kog su do sada pretrpeli jedini poraz.

Inače, Zvezda i Jang Bojs u međusobni duel ulaze nakon neuspeha na startu elitnog takmičenja.

Zvezda je izgubila u Mančesteru od Sitija sa 3:1, dok je identičnim rezultatom u Bernu slavio Lajpcig.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.
Pogledaj vesti o: Liga Šampiona

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.