Levante je gazda u Valensiji! (VIDEO)

Izvor: MozzartSport.com, 23.Nov.2014, 19:53   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Levante odigrao veoma dobru utakmicu, a do trijumfa došao sjajnim golom Moralesa u 75. minutu

Navijači Levantea imaće priliku da se "šire" po gradu barem neko vreme, pošto su večeras na svom terenu savladali lokalnog rivala Valensiju sa 2:1 u utakmici 12. kola španske Primere.

Ovaj kiks došao je poprilično neočekivano za Valensiju koja ova sezone igra veoma dobro i bori se za mesto u Ligi šampiona.

Strelac vodećeg pogotka na utakmici odigranoj na gradskom stadionu u Valensiji bio je Viktor Kasedesus u 58. minutu.

Gostujući Slepi miševi su posle primljenog gola krenuli znatno agresivnije i ofanzivnije ka kaznenom prostoru Levantea, a njihovi napadi urodili su plodom u 74. minutu kada je izjednačio Dani Pareho.

Ipak, već u sledećem napadu fudbaleri Levantea došli su do novog vođstva, a precizan je bio Hoze Luis Morales.

Ovaj trijumf, pored prestiža i mogućnosti zadirkivanja komšija, doneo je Levanteu važna tri boda i podsticaj u borbi za opstanak u Primeri.

Atletiko Madrid – Malaga 3:1 (2:0)