LŠ: Čudesni Mesi nokautirao Milan

Izvor: OkRadio.rs, 13.Mar.2013, 00:32   (ažurirano 02.Apr.2020.)

LŠ: Čudesni Mesi "nokautirao" Milan

Ko to kaže da je igra "tika - taka" ispala iz mode. Barselona je pred 95 hiljada gledalaca na "Kamp Nou" razbila Milan 4:0 (2:0), nadoknadila "minus dva" iz prvog meča i plasirala se u četvrtfinale Lige šampiona. Novo veče za pamćenje imao je Lionel Mesi. "Čarobnjak" iz Argentine postigao je dva evrogola i uz jedan pogodak Davida Vilje i Đordija Albe "nokautirao rosonere".   Meč je počeo prelepom koreografijom na tribinama i "viktorijom" pred golom Abiatija. Već u 5. minutu Barselona je povela sa 1:0. Nezaustavljivi Mesi primio je jednu loptu na 16 metara i pored trojice odbrambenih...
Pogledaj vesti o: Liga Šampiona