LIGA 1 Lionu je malo jedan Dembele

Izvor: 011vodič.com, 13.Sep.2019, 23:09   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Sjajni napadač Olimpik Liona, Musa Dembele, nastavio je u petak svoju golgetersku seriju. Ipak, ni to nije bilo dovoljno njegovom timu da osvoji tri boda na gostovanju Amijenu u 5. kolu Lige 1 – 2:2 (1:2).
Fudbaleri Crvene zvezde dočekuju u subotu Inđiju, a kvota MaxBeta na trijumf aktuelnog šampiona Srbije je 1.10.
Pogotkom Žaljea je Amijen poveo već u 7. minutu, ali kratko je trajalo slavlje domaćih. Dembele je brzo odgovorio, već stotinak sekundi kasnije, >> Pročitaj celu vest na sajtu 011vodič.com << a u 34. minutu je svojim petim pogotkom u sezoni doneo preokret.
Delovalo je da će trijumfovati favorizovan tim, ali je u 91. minutu Bodmer uspeo da postigne pogodak za konačnih 2:2. Bio je to treći uzastopni meč Liona bez pobede.
Prethodno u petak je Lil rutinski savladao Anže sa 2:1 (1:0). Viktor Osimhen i Luiz Arauho su doneli sigurnu prednost domaćem timu, a Anže je uspeo u finišu meča samo da ublaži poraz golom Stefana Boakena.