Izvor: S media, 30.Sep.2010, 17:44 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Ko ne sluša Murinja - ne igra!
Trener Reala, Žoze Murinjo kaznio je Pedra Leona tako što ga nije poveo na meč 2. kola Lige šampiona, koji su Madriđani igrali u Francuskoj, protiv Oksera.
Španski klub je slavio i bez pomoći 23-godišnjeg veziste, koji je prema pisanju lista "Marka" izostavljen sa spiska putnika zbog neposlušnosti portugalskog stručnjaka.
Murinjo je, naime, u meču petog kola Primere, u kojem je Real gostovao Levanteu, Leona uveo na teren u 62. minutu umesto >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << Di Marije. Mladi igrač sredine terena, očigledno nije ispunio zahteve, a Portugalac navodno smatra da ga je potpuno ignorisao.
Kako se sitacija ne bi ponovila, trofejni stručnjak je jednom utakmicom "ohladio" letošnje pojačanje iz Hetafea, plaćeno deset miliona evra.




