Juventus mora u top 3 Lige šampiona

Izvor: TV Arena Sport, 16.Nov.2015, 14:43   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Juventus mora u top 3 Lige šampiona

Kako piše "Tutosport" u Juventusu su vrlo jasni, ako klub ne bude u top 3 na kraju sezone, odnosno ne izbori Ligu šampiona, Maks Alegri će izgubiti posao.

On ima ugovor do 2017. ali je direktor Marota rekao da se planovi kluba moraju ispunjavati i da to važi za svakoga.

Danas torinski list tvrdi da će Juventusov prioritet biti Antonio Konte.

Italijanski selektor je otišao iz kluba pre godinu >> Pročitaj celu vest na sajtu TV Arena Sport << i po dane. Ali, on je legenda Juventusa i mada se nije na najbolji način rastao sa klubom, sigurno je da bi u slučaju ponude postojala velika šansa da se vrati.

Sada je Kolumbijac u Juventusu, tim je promenjen, ali je u njega uložen veliki novac.

Mnogi smatraju da je ekipi potrebna čvrsta ruka, motivator poput italijanskog selektora koji će, izvesno je, napustiti "Azure" po završetku Mondijala.

Dakle, Alegri mora da ostane u Ligi šampiona ako želi da sačuva posao. On je miran, tvrdi da će Juventus smanjiti zaostatak za vodećim ekipama, a tim je već nadomak top 16 faze u Ligi šampiona.

Obezbedite naš paket na vreme i pratite najbolje rukometne utakmice Lige šampiona. 
Odaberite svog operatera i prijavite se na linku Arena Sport paket
U roku od tri radna dana (nakon prijave), kontaktiraće vas operater radi sklapanja ugovora, aktivacije paketa i instalacije opreme

Nastavak na TV Arena Sport...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta TV Arena Sport. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta TV Arena Sport. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.