Izvor: Sportski Žurnal, 27.Feb.2012, 15:40 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Gvidolinu nagrada „Zlatna klupa”
Šef stručnog štaba fudbalera Udinezea Frančesko Gvidolin dobio je nagradu „Zlatna klupa” za najboljeg trenera italijanske Serije A u prošloj sezoni.
Ovo priznanje ima najveću važnost među trenerima na Apeninima, jer ga dodeljuju kolege, a Gvidolin ga je zaslužio time što je sa Udinezeom bio četvrti u šampionatu i izborio plasman u kvalifikacije za Ligu šampiona sa rekordnim >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportski Žurnal << brojem bodova (66) u istoriji kluba.
Njegov tim sa sjajnim partijama nastavio je i ove sezone, što samo dokazuje da prošlogodišnji rezultati nisu slučajnost.
Udineze se posle 25 odigranih kola nalazi na trećem mestu sa osvojenih 45 bodova, samo šest manje od prvoplasiranog Milana.
Nastavak na Sportski Žurnal...







