Izvor: Nezavisne Novine, 16.Okt.2016, 12:21   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Enrike: Nisam razgovarao sa Gvardiolom

Trener Barselone Luis Enrike rekao je da je pobjeda i igra njegove ekipe protiv Deportiva najbolji način da se dočeka duel s Mančester sitijem u Ligi šampiona.

"Odigrali smo sjajnu utakmicu. Ovo je savršen način da dočekamo utakmicu protiv Mančester sitija", rekao je Enrike.

Fudbaleri Barselone pobijedili su sinoć na svom terenu Deportivo sa 4:0, u utakmici osmog kola španskog prvenstva.

Šampion Španije poveo je sa 2:0 golovima Rafinje u >> Pročitaj celu vest na sajtu Nezavisne Novine << 21. i 36. minuta, a do kraja poluvremena gol je postigao i Luis Suares, a konačan rezultat postavio je Lionel Mesi u 58. minutu.

Ova ubjedljiva pobjeda dolazi neposredno pred duel sa Sitijem u Ligi šampiona i povratka Pepa Gvardiole na Kamp Nou.

"Nisam razgovarao sa Gvardiolom... Siti je veoma atraktivan protivnik. To je tim koji u kontinuitetu napreduje, a sada i više s Pepom", rekao je Enrike.