Dibala na skeneru Barselone

Izvor: Blic, 09.Dec.2015, 14:41   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Dibala na skeneru Barselone

Mladi Argentinac Paulo Dibala na meti je Barselone, čiji su skauti gledali meč protiv Sevilje u Ligi šampiona, prenosi Tutosport.

Šampion Evrope i Španije u januaru će ponovo moći da angažuje pojačanja, nakon isteka suspenzije od strane Medjunarodne fudbalske federacije (FIFA), a 22-godišnji Dibala, koji po dolasku iz Palerma u Juventus igra sve bolje, jedna je od želja.

Za sada je izvesno >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << da će Barselona biti jača za Ardu Turana i Aleksa Vidala, koji su potpisali letos i pravo nastupa stiču 1. januara.

Dibala je ove sezone u crno-belom dresu većj postigao osam golova, debitovao je i za A reprezentaciju Argentine, ali na tri utakmice nije uspeo da se upiše u strelce.

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.