Danko cepa mreže, ali stvarno VIDEO

Izvor: B92, 15.Avg.2018, 13:24   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Videotona plasirali su se u plej-of za Ligu šampiona, a u 3. kolu kvalifikacija bili su bolji od Malmea (0:0, 1:1).

Naredni protivnik Videotona, za koji igraju bivši igrači Partizana Marko Šćepović i Danko Lazović, a na klupi sedi trener Marko Nikolić, biće AEK iz Atine, koji je eliminisao Seltik (2:1, 1:1).

Golman Malmea je odbranio u 67. minutu udarac Danka Lazovića iz kaznenog >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << udarca, a napadač mađarskog tima od besa se bacio na mrežu i pocepao je, zbog čega je meč nakratko bio prekinut.

Lazović je iz igre je izašao u 95. minutu, dok je Marko Šćepović odigrao ceo meč.