Izvor: Vesti-online.com, 13.Jul.2016, 13:35 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Božović: Bili smo bojažljivi!
Crveno-beli su savladali Valetu 2:1 posle preokreta na Malti, ali nisi zadovoljili u prvom meču drugog kola kvalifikacija za Ligu šampiona.
- Nekako smo bojažljivo počeli i prvih u 20 minuta nismo izgledali baš najbolje. Primili smo gol u tim trenucima, možda smo imali malo i pritiska zbog ovog dugo čekanog debija na evropskoj sceni. Ali, u svakom slučaju mislim da smo držali konce igre u većem delu, bili bolji protivnik i zasluženo pobedili- Zadovoljan sam kako >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << smo igrali u napadu, pogotovo kako je odigrao Katai, koji je pružio izvanrednu partiju i dao fenomenalan gol. S druge strane, dozvolili smo Valeti da stvori mnogo šansi. Mnogo smo grešili u pasu, ali je to posledica toga što pristižu novi igrači, fizički nismo na najboljem nivou. Nadam se da će to sve biti bolje u nastavku takmičenja - rekao je Miodrag Božović, trener Crvene zvezde.
Junak Zvezdinog preokreta bio je Aleksandar Katai, strelac za izjednačenje i asistent za vođstvo, a veliki doprinos imala su skorašnja pojačanja, pre svega Gelor Kanga.
- On je hteo mnogo, da se pokaže, ali opet, on je jedan od onih koji je imao mnogo dobrih pasova, pogotovo na Moučea i Kataija. Od njega treba očekivati sve bolje igre. Fibel je sasvim solidno odigrao, bilo je grešaka, ali ono što se traži od njega je odradio - dodao je Božović.
Pogledaj vesti o: Liga Šampiona
Nastavak na Vesti-online.com...















