Abramovič daje 10 miliona za titulu

Izvor: NaDlanu.com, 24.Apr.2012, 15:20   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Abramovič daje 10 miliona za titulu

Fudbaleri Čelsija u slučaju osvajanja ovogodišnjeg izdanja Lige šampiona biće bogato nagrađeni od vlasnika Romana Abramoviča.

Ruski tajkun bi dao 350.000 funti bonusa svakom igraču, ako osvoje trofej u Minhenu, što daje sumu od 8.75 miliona funti. Pridodaju li se tomu bonusi za privremenog menadžera Roberta Di Matea, kao i pomoćno osoblje, dolazi se do brojke od okruglih deset miliona funti.Englezi u utorak na Kamp Nou igraju revanš meč polufinala Lige šampiona protiv Barselone. Prva utakmica u Londonu završena je rezultatom 1:0 za Čelsi.
Pogledaj vesti o: London

Nastavak na NaDlanu.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NaDlanu.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NaDlanu.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.