Izvor: Blic, 01.Jul.2016, 21:41 (ažurirano 02.Apr.2020.)
KRIO PARE Od Libijca na aerodromu u Sarajevu oduzeto 15.000 dolara
Pripadnici Granične policije BiH na Međunarodnom aerodromu Sarajevo su od državljanina Libije privremeno oduzeli 15 000 američkih dolara.
Kako je saopšteno iz Kancelarije za informisanje Granične policije BiH, prilikom kontrole putnika na letu iz Istanbula u hlačama A. H. S. A. (1980.) iz Libije otkriven je novac koji nije prijavio carinicima, a za njega nije posedovao ni dokumentaciju o poreklu.
A. H. S. A. je sa novcem predat Upravi za indirektno oporezivanje BiH na daljnje postupanje.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.














