Izvor: JUGpress.com, 17.Apr.2021, 21:32

U rukometnom derbiju južne pruge nerešeno

LESKOVAC
U rukometnom derbiju južne pruge svaki od protivnika osvojio je po bod – „Dubočica 54“ – „Železničar“ Niš 26:26 (12:15). Utakmicu 8. kola plejofa Arkus superlige je u prvom poluvremenu odlikovala izjednačena borba, gde je tek u 28. minutu prvi put jedna ekipa stekla dva golova prednosti (11:13).
Nišlije su tu prednost na kraju poluvremene i uvećale (12:15). U drugom poluvremenu ekipa „Železničara“ pokazuje da je favorit u ovoj utakmici, polako uvećava prednost i u 39. minutu imaju šest golova viška na svom kontu, 15:21.
Od tog trenutka domaća ekipa kreće na sve ili ništa i, kao što su i najavili, daju sve od sebe ne bi li izvukli povoljniji rezultat. Prednost gostiju...
Pogledaj vesti o: Leskovac

Nastavak na JUGpress.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta JUGpress.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta JUGpress.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.