TRESNULI NAM ISTINU U LICE: Prvo veče STAND UP komedije u Leskovcu

Izvor: juGmedia, 16.Dec.2017, 15:51   (ažurirano 02.Apr.2020.)

TRESNULI NAM ISTINU U LICE: Prvo veče STAND UP komedije u Leskovcu

Majstori ove veštine Dejan Tasić Tasa i mlada, ali trenutno najprodavanija leskovačka spisateljica, Milica Nikolić zabavljali su i nasmejali sve prisutne na prvoj večeri Stand Up komedije koja je održana u restoranu „Dale 11“ u Leskovcu.

U svojim improvizacijama nisu štedeli ni lokalne političare, poznate gradske face, ni sebe, a, priznajemo, nije nam bilo ni malo prijatno, šalili su se i na račun novinara >> Pročitaj celu vest na sajtu juGmedia << naše medijske kuće.

Ako smo nešto kroz zdrav leskovački humor naučili tokom ove noći je da se nikako ne raspravljamo sa Milicom i Tasom zbog bojazni da ćemo uvek i bez pardona dobiti odgovor.

Komedija improvizacije ili improv predstavlja scensku formu u kojoj se većina ili ceo izvedeni materijal smišlja na samoj sceni tokom nastupa. To znači da se sve priče, dijalozi i akcije izvode bez prethodno pripremljenog materijala tako da komičari kroz različite igrice demonstriraju svoju duhovitost, kao i brzinu smišljanja fora i odgovora u datoj situaciji“, objašnjava nam Milica formu nastupa koji je sinoć nasmejao Leskovčane.

To se svidelo onima koji su im dali podršku i kažu da će  sigurno ponoviti ovo veče.

Dragan Marinković

Nastavak na juGmedia...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta juGmedia. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta juGmedia. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.