Pljeskavica na Roštiljijadi u Leskovcu košta kao u Beogradu

Izvor: B92, 25.Avg.2023, 09:15

Pljeskavica na Roštiljijadi u Leskovcu košta kao u Beogradu

Tradicionalna 33. leskovačka roštiljijada ove godine traje od 21. do 27. avgusta, a u centru grada poređano je oko dvadesetak štandova na kojima se prodaju specijaliteti po kojima je inače Leskovac naširoko poznat.

Nastavak na B92...



Povezane vesti

Pljeskavica i do 450 dinara, pečenje i do 3.000: Leskovačka roštiljijada je počela, cene veće nego lane, skuplji i zakup

Izvor: Blic, 25.Avg.2023

Tradicionalna 33. leskovačka roštiljijada ove godine traje od 21. do 27. avgusta, a Leskovac je prepun štandova na kojem se prodaju specijaliteti sa roštiljada, a cene su nešto veće nego prethodnih godina.

Nastavak na Blic...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.