Plivači osvojili sedam medalja u Kruševcu

Izvor: juGmedia, 06.Jul.2015, 06:50   (ažurirano 02.Apr.2020.)

LESKOVAC – Na drugom kolu letnjeg otvorenog prvenstva Plivačkog Saveza Centralne Srbije u Kruševcu , Plivački Klub „Leskovac“ je nastupio sa 18 plivača i osvojio 7 medalja.

Na takmičenju je učestvovalo 13 klubova sa 178 takmičara.

Osvajači medalja su:

Mihajlo Živković: bronzana medalja na 50m prsno,

Milan Mitić: >> Pročitaj celu vest na sajtu juGmedia << bronzana medalja na 200m delfin,

Jelena Ćirić: bronzana medalja na 200m leđno,

Marija Stojiljković: srebrna medalja na 50m prsno i bronzana medalja na 100m kraul,

Devojčice,mlađi pioniri, u štafeti 4×50 slobodnim stilom,zauzele su 3. mesto i osvojile bronzanu medalju u sastavu:

Anastasija Sokolović

Iva Petković

Sofija Dimitrijević

Jelena Ćirić.

Dečaci u apsolutnoj kategoriji u štafeti 4×50 slobodnim stilom,osvojili su zlatnu medalju u sastavu: